با سلام به همکاران فنی و کاربران گرامی

در دنیای امروز ما با توجه به پیشرفت روز افزون علم و تکنولوژی در همه عرصه های فنی و مهندسی بخصوص الکترونیک و برق،و در پی آن مکاترونیک و مکانیک و ساخت انواع وسایل و لوازم و دستگاهها بر پایه این علوم برای سهولت زندگی انسان و اینکه همه آنها روزی بخاطر عوامل محیطی و فیزیکی و استهلاک از کار افتاده و احتیاج به تعمیرات و سرویس پیدا میکنند.این سایت(راه اندازی آزمایشی) جهت تهیه و دانلود سرویس منوال ها و شماتیک و نقشه ها وفایلهای فلش و ایپرام انواع دستگاهها و لوازم برقی و الکترونیکی و همچنین فرا تر از آن ،هر وسیله و ابزار و ماشینی که قابل تعمیر باشد راه اندازی گردیده است، و سعی خواهد شد به یاری خدا هر آنچه جهت تعمیرات،تعمیرکاران و سرویسکاران حرفه ای نیاز دارند را در این دیتابیس فراهم نمود!

این سایت فروشگاه فایلهای سرویس منوال و شماتیک و فلش رام ها ست و استفاده از بیشتر فایلها رایگان نمیباشد ؛ (در آینده سعی میشود بسمت شرایط فروش رایگان نزدیک شد)البته ثبت نام و بازید مداوم و دانلود و همچنین آپلود فایل های سرویس منوال در این سایت دارای امتیاز میباشد که از آنها برای دانلود رایگان فایل های سرویس منوال و شماتیک و فلش رام ها میتوان استفاده نمود.

امیدواریم محتویات سایت ما نقشی مفید برای تعمیرکاران و تکنسین های فنی عزیز در راه اندازی دوباره لوازم و دستگاههای معیوب ایفا نماید و…. ،نقشی مفید داشته باشد.